EMOCIONĀLS VIDEO: vīrs uzzina, ka pēc 17 gadiem sieva beidzot gaida bērniņu

0 komentāri

Par interneta sensāciju kļuvis kāds video, kurā emocijas nespēj valdīt Danas Grifinas-Greivas vīrs Arkells, uzzinot, ka viņa mīļotā sieviete pēc 17 gadus ilgām cerībām beidzot gaida bērniņu.

Tieši pirms 17 gadiem pāris iestūrēja laulības ostā, bet uzreiz pēc tam spēra soli pretim ģimenes pieaugumam. Šis solis gan izrādījās negaidīti plats, jo visu šo laiku pārim bērniņš nebija pieteicies.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Uzzinot, ka jau pavisam drīz, pēc 4 mēnešiem, pasaulē nāks viņa pirmdzimtais, Arkells nespēj valdīt asaras.

FOTO

VIDEO

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas