Ekskluzīvi foto: Positivus no putna lidojuma

Kārlis Ķilkuts

Autors: Kārlis Ķilkuts

Savā ziņā gudrākais cilvēks uz zemes.

0 komentāri

Parasti šādas fotogrāfijas publiski ir pieejamas tikai pēc pasākuma, bet, pateicoties Bez Tabu žurnālistei Baibai Runcei, portāla Skaties.lv rīcībā nonākuši attēli, kā no gaisa izskatās Positivus festivāls pirmās dienas pēcpusdienā.

Baiba Runce festivāla pirmajā dienā ir tā, kas norīkota no Bez Tabu komandas, lai saviem skatītājiem parādītu, kas tad īsti šeit notiek, bet pirms tam viņai bija iespēja sēsties lidmašīnā un pacelties debesīs virs tūkstošiem apmeklētāju, lai varētu to iemūžināt foto. Oficiālās bildes no pasākuma organizatoriem gan jau gaidīsim pēc pasākuma, bet pašlaik ekskluzīvs ieskats, kā viss no augšas izskatās vēl tad, kad lielākais Baltijas mūzikas un mākslas festivāls Positivus tikai uzņem apgriezienus.

FOTO

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas