Eirovīziju komentēs Grēviņš un Frīdenbergs

0 komentāri

Eirovīzijas dziesmu konkursa fināla tiešraidi no Vīnes Latvijas Televīzijā komentēs dīdžejs Toms Grēviņš un mūziķis Valters Frīdenbergs, vēsta Grēviņa ieraksts mikroblogošanas vietnē Twitter.

Maija otrajā pusē Austrijas galvaspilsētā Vīnē norisināsies dziesmu konkursa Eirovīzija 2015 pusfināli un fināls, kam, kā jau ierasts, tiešraidēs varēs sekot līdzi arī Latvijas Televīzijā. Konkursa fināla norisi komentēs dīdžejs Toms Grēviņš un mūziķis Valters Frīdenbergs, kurš 2011. gadā šajā amatā nomainīja Eirovīzijas komentētāju-veterānu, žurnālistu un pasniedzēju Kārli Streipu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Eirovīzijas dziesmu konkursa pusfināli notiks 19. un 21. maijā, savukārt fināls – 23. maijā. Konkursā piedalīsies 40 valstis, tostarp Austrālija, kas tika ielūgta konkursa 60 gadu jubilejas svinēšanai. Latviju konkursā pārstāvēs Aminata Savadogo, kura uz skatuves kāps konkursa otrajā pusfinālā 21. maijā.

Nedēļas sākumā tika publiskots Aminatas Savadogo Eirovīzijas dziesmas video.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas