Eimijas Vainhausas tēlu izlies bronzā

0 komentāri

Bronzā izlietā dziedātājas statuja tiks uzstādīta vienā no savdabīgākajiem Londonas rajoniem – Kamdentaunā, ko pati Vainsausa dēvēja par mājām.

Pāragri no dzīves aizgājušās britu mūziķes Eimijas Vainhausas (Amy Winehouse) statuja Kandentaunā tiks atkāta viņas dzimšanas dienā, 14. septembrī. Iecerēts, ka statuja, kas būs atbilstoša dziedātājas īstā auguma izmēriem, iemiesos arī viņas “firmaszīmi” kuplo frizūru.

Atgādinām, ka Vainhausa, kura cīnījās ar atkarībām no alkohola un narkotikām, no dzīves aizgāja 2011. gadā 27 gadu vecumā.

Mūziķes ģimene ir nodibinājusi Eimijas Vainhausas Fondu, kas palīdz ar atkarībām sirgstošajiem jauniešiem.

Sākotnēji statuju, kuras autors ir skulptors Skots Ītans (Scott Eaton), bija plānots uzstādīt “Roundhouse” koncertzālē, bet ģimene nolēma to izvietot netālu no tirgus “Stables Market”, tādējādi to padarot faniem un citiem interesentiem daudz pieejamāku. “Eimija bija iemīlējusies Kamdenā. Šī ir vieta, kas arī faniem visā pasaulē asociējas ar viņu. Ģimenes karstākā vēlēšanās bija pieminekli uzstādīt vietā, ko viņa mīlēja visvairāk,” statujas novietošanu Kamdentaunā skaidro dziedātājas tēvs Mičs Vainhauss (Mitch Winehouse)..

Pērn Kamdentaunā Ebreju muzeja telpās tika atklāta Eimijai Vaunhausai veltīta izstāde, kurā varēja aplūkot viņas drēbes, mūzikas ierakstus un viņai un ģimenei piederošas fotogrāfijas.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas