Zoodārzs iepazīstina ar jaundzimušajiem gepardiem

0 komentāri

Zoodārzs Vācijā apmeklētājiem parādījis septiņus jaundzimušos gepardus, kuri šajās dienās spēruši pirmos soļus ārpus mammas gādības.

Mīlīgie zvēriņi jeb joprojām mazie lielie kaķi piedzima aprīļa nogalē zoodārzā Minsteres pilsētā. Savās pirmās dzīves dienās viņi ar mammu uzturējās slēgtā telpā, kur netraucēja apkārtējo uzmanība. Taču pirms dažām dienām dzīvnieku kopēji nolēma mazos izvest ārā.

Neskatoties uz mammas lielajām rūpēm, mazie gepardēni joprojām ir ļoti atkarīgi no dzīvnieku kopējiem. Zoodārza darbinieki īpaši piebaro tos, kuri netiek pie mammas piena, un regulāri kontrolē mazo svaru. Viens no kopējiem skaidro, ka dažas turpmākās nedēļas mazie tiks regulāri piebaroti, līdz viņi sāks pastāvīgi ēst gaļu. Tas ir gaidāms aptuveni pēc diviem mēnešiem.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas