Zoodārzā pingvīnu nosauc par Boviju

0 komentāri

Kāds zoodārzs Ohaijo, ASV, gada pirmo dzīvnieku mazuli nosaucis par Boviju – tā godinot mūžībā aizgājušo mūziķi. Tas ir pingvīns, kurš pieder pie pasaulē mazākās pingvīnu sugas.

Godinot mūzikas leģendas Deivida Bovija 69. dzimšanas dienu – vien divas dienas pirms viņa aiziešanas mūžībā – Ohaijo zoodārzs nosauca jaundzimušo pingvīniņu par Boviju. Tad vēl nebija zināms, ka mūziķis tik ātri aizies no šīs pasaules, taču tagad pingvīna nozīme ir divtik svarīga.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Leģendārais mūziķis nomira svētdien pēc pusotra gada ilgas cīņas ar vēzi. Savu jaunāko albumu Blackstar viņš izlaida savā dzimšanas dienā.

Pingvīns Bovijs izšķīlās pagājušajā piektdienā. Viņš ir pirmais šogad piedzimušais mazulis Sinsinati zoodārzā un botāniskajā dārzā. Lai izraudzītos mazuļa vārdu, zoodārzs Facebook kontā bija īstenojis aptauju. Elviss un Bovijs bija populārāko vidū. Tā kā zoodārzā jau mīt pingvīns, kuram dots ”rokenrola karaļa” vārds, pingvīnu kopēji izvēlējās jaunuli nosaukt par Boviju.

Jaunais Bovijs ir viens no zoodārza 33 mazās pingvīnu sugas pārstāvjiem. Tie ir pasaules mazākie pingvīni un parasti svarā nepārsniedz pusotru kilogramu.

Boviju un citu pingvīnu dažādo dabu skaties galerijā!

Foto

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas