Zoodārza apmeklētāji apmīļo mazos plēsoņas

0 komentāri

Katra zoodārza apmeklētāja sapnis piepildījies Belgorodskas safari parkā Krimā. Tur apmeklētāji tikuši pie ārkārtīgi retas iespējas apmīļot nesen dzimušus lauvēnus un tīģerēnus.

Akcija izvērsta, lai rosinātu plašāku sabiedrību aizdomāties par savvaļas dzīvnieku aizsardzību un apdraudēto sugu saglabāšanas nepieciešamību. Apmeklētājiem tika dota iespēja parotaļāties ar vairākiem tīģerēniem un lauvēniem. Mazajiem plēsoņām bija ne mazāk interesanti apostīt savus divkājainos ciemiņus.

Safari parka direktors norāda, ka viņa mērķis ir likt cilvēkiem saprast, ka šie ir unikāli dzīvnieki un viņi ir jāaizsargā.

Seši reti Sibīrijas tīģerēni un astoņi baltie lauvēni darīja visu, lai pārliecinātu klātesošos par to, ka šo dzīvnieku medīšana ir jāizbeidz. Amūras jeb Usūrijas tīģeri gadsimtu mijā bija uz izzušanas sliekšņa – Krievijas Tālajos Austrumos mājoja vien daži desmiti šo dzīvnieku. Tagad to skaits savvaļā ir apmēram 5 simti, taču zinātnieki sugu joprojām uzskata par apdraudētu.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas