Vienkārši traks mājas kaķis

2 komentāri

Un noteikti ne sliktā nozīmē. Kāds jaunietis nofilmējis aptuveni piecu minūšu sakopojumu, kurā redzama tikai viņa kaķene vārdā Luna. Šajā video viņa dara visu – lēkā pa skapjiem, rāpjas druvju stenderēs un dara visādas citādas trakas lietas.

Bieži vien mājas kaķi ir lieli, pārbaroti un neko citu nedara kā tikai ēd un guļ. Šī kaķu dāma ir pilnīgi pretēja jebkādiem vispārpieņemtajiem rāmjiem. Balderjāņi vai kāds cits stimulants, ne mums par to spriest, bet raksta tapšanas brīdī šim video jau ir vairāk kā 718 tūkstoši skatījumu un, ņemot vērā, ka tas publicēts tikai pirmdien, noteikti augs vēl.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

2 komentāri

TOP komentāri

 • Agnese
  0

  Agnese

  Pilnīgi kā mūsu Guste! Gudra, ziņkārīga, neatlaidīga un draiskulīga. Runči ir slinkāki, guļ, ēd un ņaud. Bija trīs runči pēc kārtas, tagad pārmaiņas pēc ir kaķene - kā diena pret nakti. Visiem jautri.

  29.01.2015 12:13

 • Eva
  0

  Eva

  Pilnīgi normāls, jauns kaķis!
  Pirmajos 2 dzīves gados manējā ne tikai tādus pigorus taisīja. Paliek vecāka, nobarojas un vairs tā neārdās.

  29.01.2015 11:57

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas