VIDEO: visilgāk izdzīvojušie pandu trīnīši svin dzimšanas dienu

0 komentāri

Šonedēļ Ķīnā norit svinības par godu visilgāk izdzīvojušajiem pandu trīnīšiem, kas šo dzīvnieku pasaulē ir reta parādība.

Pandu trīnīši pasaulē nāca pērnā gada 29. jūlijā, tāpēc šodien viņi svin savu pirmo dzimšanas dienu. Mazuļiem doti arī neparasti vārdi – Meng Meng, Šuai Šuai un Ku Ku.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Viņi uzskatāmi par visilgāk izdzīvojušajiem pandu trīnīšiem pasaulē.

FOTO

VIDEO

Party in China for ‘longest surviving’ panda tripletsIt’s a panda party! http://bbc.in/1Inj1PA

Posted by BBC News on pirmdiena, 2015. gada 27. jūlijs

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas