VIDEO: vāverīte lien baroties, bet negaidīti tiek ierauta, visticamāk, dzīves ekstrēmākajā piedzīvojumā

0 komentāri

Tie, kuri kaut reizi ir barojuši vāveres, zina, ka šie dzīvnieki spēj sagādāt jautrus brīžus. Viena lieta ir ”piedzerties” no ierūgušiem āboliem, pavisam kas cits – izbaudīt galvu reibinošu karuseli. Un ”galvu reibinošu karuseli” mēs domājam vistiešākajā nozīmē.

Kā zinām, vāveres ziemā mēdz pamieloties arī putnu barotavās. Kādai kuplastei šis solis beidzies visai ekstrēmi – vāverītei gadījies tikt ierautai negaidītā karuselī. Rezultātā mazā galviņa tik ļoti sagriezusies, ka…

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Lai to uzzinātu, iesakām video noskatīties līdz pašām beigām!

Video

 

Dizzy Squirrel Turns Birdfeeder Into Tilt a WhirlSquirrels have long infiltrated birdfeeders. They enjoy the same foods and often times think they’re small enough to join them, or at least big enough to scare the others away while they enjoy themselves. This squirrel gets stuck while the feeder spins him around. He gets dizzy after falling off his ride.

Posted by America’s Funniest Home Videos on piektdiena, 2015. gada 20. novembris

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas