VIDEO: suņi-sērfotāji ķer viļņus Kalifornijā

0 komentāri

Sacensībās par izveicīgākā sērfotāja titulu šogad sacentās vairāk nekā 50 dažādu izmēru suņi. Populārākā sacensību kategorija – tandēms, kad uz dēļa kopā kāpa gan saimnieks, gan suns.

Sacensības norisinājās četrās svara kategorijās, suņi bija sadalīti pēc to svara, sākot ar miniatūriem līdz pat lieliem, kuru svars pārsniedza 27 kilogramus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pirmās vietas ieguvēja īpašnieks skaidro, ka sākumā suns vienkārši gāja līdzi ūdenī, kad viņš pats devās peldēt, reiz viņi mēģināja suni uzlikt uz dēļa un saprata, cik ļoti viņai tas patīk.

Daudzi īpašnieki akcentē, ka sērfošana ir kaut kas tāds, ko viņu mīluļi dara labprātīgi. Citi pat apmeklē īpašus treniņus, kur pieredzējuši speciālisti raugās, vai dzīvnieks jūtas labi un vai sērfošana nekaitē viņa veselībai.

FOTO

VIDEO

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas