VIDEO: pārliecinoši foršākais ezis internetā!

0 komentāri

Dzīvnieku video ir kā  medusmaize interneta lietotājiem, tāpēc to nekad nevar būt par daudz. Tomēr brīdī, kad šķiet, redzēts ir jau teju viss, uzrodas šis ezis! Brīdinām – pēc šī video noskatīšanās, iespējams, vēlēsies savu kaķi iemainīt pret pavisam citas sugas mājdzīvnieku!

Šim mazajam adatainim patīk vannoties un rotaļāties – gan vienatnē, gan ar citiem mājdzīvniekiem. Turklāt pretēji pārējiem savas sugas pārstāvjiem, šis ezis labprāt ļauj sev pakasīt vēderiņu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Lieki piebilst, ka visu šo īpašību dēļ viņš kļuvis par interneta zvaigzni.

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas