VIDEO: lapsa no makšķerniekiem diedelē ēdienu

0 komentāri

Lai arī lapsa ir savvaļas dzīvnieks, viņa labprāt baudītu mājdzīvnieka privilēģijas.

Lai arī lapsas pamazām arvien biežāk visā pasaulē tiek uzņemtas arī kā mājdzīvnieki, tās joprojām tiek uzskatītas par plēsīgiem dzīvniekiem, tāpēc cilvēki, ar tām saskaroties, cenšas ieturēt drošu distanci. Tikmēr šī viltniece pati “uzprasījās” uz sabiedrību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pamanījusi makšķerniekus, lapsa devās pie viņiem, lai nobaudītu viņu līdzi paņemtos našķus.

Video

Foto: lapsas bauda dzīvi

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas