VIDEO: kas notiek, kad lāči pirmo reizi mūžā ierauga… balonu!

0 komentāri

Pamazām tuvojas nedēļas nogale. Lai pēdējās darba dienas padarītu vēl jautrākas, tev noteikti jānoskatās šis video.

Kas notiek, kad trīs pieauguši lieli lāči pirmo reizi mūžā ierauga mazu sārti rozā balonu? Šo plēsīgo zvēru reakcija tevi noteikti pārsteigs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tā vietā lai vienkārši saplosītu savā teritorijā nokļuvušo “ienaidnieku”, lāči tam uzglūnēja pavisam piesardzīgi un ar neizpratni.

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas