VIDEO: kaķis ar greizsirdīgu aci noskatās uz divām vāverēm, kas saimnieku izmanto kā koku…

0 komentāri

Runājot, ka viens no efektīvākajiem (un nereti arī efektīgākajiem) maskēšanās veidiem ir kamuflāžas ietērps, taču, izrādās, arī zaļš mājas halāts labi noder, lai apmānītu pat tik pieredzējušus dzīvniekus kā vāveres. Šis video publicēts sociālā tīkla Facebook humora lapā Юмор FM.

Šie mazie dzīvnieciņi savu dzīves lielāko daļu pavada, kāpelējot lielākos un mazākos kokos, tāpēc šķiet, ka, lai nu kuru, bet šīs mazās radības jau nu tiešām neviens nespēs apmānīt, īpaši kaut kāds tumši zaļš halāts, kas mugurā siltam cilvēkam (koka temperatūra nepavisam nav tik augsta kā dzīvam cilvēkam), taču – kaķim tikai ar skaudību atliek noskatīties, ka viņa saimnieks tiek izmantots kā kāpslis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas