VIDEO: kaķēni piestāj izbaudīt mūziku pie ielu muzikanta, ko pārējie pat nepamanīja

0 komentāri

Šis ielu muzikants jau teju atmeta ar roku iespējamībai, ka kāds piestās, lai ieklausītos viņa spēlētajā mūzikā, bet tad notika kas neticams…

Pamanījuši viņu spēlējam, četri mazi kaķēni sastājās cits pie cita, lai uz brīdi ļautos mūzikas vilinājumam. “Pēkšņi šie trīs mēnešus vecie kaķēni nostājās viņa priekšā, vīrietis turpināja spēlēt. Tā vien šķita, ka kaķēni juta, ka viņam nepieciešams atbalsts,” stāsta kāds aculiecinieks.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Vēlāk viņš arī pateicās kaķēniem par viņu uzmanību. Bet zināt, kas bija labākā daļa – kaķēni kustināja savas galviņas mūzikas ritmā!” – stāsta video autors.

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas