VIDEO: Kā mežarukši Rīgā gribēja palikt

0 komentāri

Rīgas pašvaldības policija izplatījusi video, kur skatāms, kā policisti kopā ar veterinārārstiem dzenas pakaļ nesenajiem Rīgas centra viesiem – mežacūkām.

Video redzams, kā pašvaldības policijas busiņš dzenas pakaļ abiem mežarukšiem. Tomēr abi meža viesi nebūt necenšas pa galvu, pa kaklu aizmukt: dažbrīd tie spītīgi apstājas, teju sakot, – gribam palikt te. Te mums tīri labi patīk.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Bet nekā! Policisti ar veterinārārstiem beigu beigās uzmeta mežacūkām cilpas, savaldīja un saspricēja nomierinošus līdzekļus un miegazāles. Mežacūkām ballīte Rīgā beigusies, jābrauc atpakaļ uz mežu.

Foto

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas