VIDEO: Jingle Cats atgriežas ar jaunu dziesmu un izskatu

0 komentāri

Nu jau vairāk nekā 20 gadus Ziemassvētkos nāk klajā jauna kompozīcija ar tā dēvēto Dziedošos kaķu piedalīšanos. 1993. gadā dibinātais projekts arī šogad cenšas ielīksmot klausītājus ar tradicionālo dziesmu Zvaniņš skan, kas ”iedziedāta” kaķu valodā.

Dziedošie kaķi jeb Jingle Cats ielīksmo televīzijas skatītājus jau 20 gadus, taču šogad to radītājs Maikls Spalla ir nācis klajā ar kaut ko atšķirīgu – pirmo reizi kaķi veidoti no plastiska materiāla. Lai arī video ir jauns, kaķu dziedāšanas manierē gan nekas nav mainījies – tā pati Ziemassvētku melodija, kas veidota ar iepriekš ieskaņotiem ņaudieniem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Jingle Cats slavas zenītā nonāca 90. gadu vidū, izdodot ar albumu, kurā bija 20 Ziemassvētku dziesmas, kas veidotas ar komponista deviņu kaķu ņaudieniem.

Viņa nākamais projekts ir filma par to, kā radās dziedošie kaķi.

Foto

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas