VIDEO: jautri! Suņi izdzied Linkin Park hītu Numb

1 komentārs

Interneta lietotāju izdomai gala nav – līdz šim ir redzēti visādi kaķu “ansambļi”, kuros mazie pūkaiņi izpilda slavenus skaņdarbus, tomēr suņu koris ir kas jauns!

Pirms pāris dienām interneta vietnē Youtube.com nonācis kāds amizants video, kas veidots no vairākiem citiem suņu video fragmentiem. Tos saliekot kopā attiecīgā secībā, izdevies saklausīt grupas Linkin park dziesmu Numb.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Jāteic, daži no šiem “solistiem” ir smieklīgi arī bez šīs montāžas.

Video

1 komentārs

TOP komentāri

  • Narkomāns
    0

    Narkomāns

    Ko video autori pīpē?

    23.04.2016 19:35

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas