VIDEO: ja nevari paņemt dzīvnieku, patversmēm vari palīdzēt arī citādi!

0 komentāri
VIDEO: ja nevari paņemt dzīvnieku, patversmēm vari palīdzēt arī citādi!
Foto: ekrānuzņēmums

Tev noteikti jāizlasa

Katrs rudens dzīvnieku patversmē atnāk ar kādu vajadzību. Pašlaik Slokas patversmē ir aptuveni 90 suņu un 50 kaķu. Tās darbinieki uzskata, ja cilvēkam šajā brīdī nav iespējas uzņemt kādu no patversmes dzīvniekiem, palīdzību var sniegt arī citos veidos. “Var piezvanīt un pajautāt, kas konkrētajā brīdī ir nepieciešams vairāk – kaķu smiltis, barība vai kādas drēbes,” stāsta Slokas patversmes pārstāvis Oskars Mellers.

Uzņēmumam SMSCredit palīdzēt dzīvniekiem jau ir kā tradīcija – šoreiz sagatavotas noderīgas mantas patversmes iemītniekiem. Jau trešo gadu uzņēmums 4Finance sadarbībā ar SMSCredit.lv organizē šādu labdarības akciju, kas tieši domāta tam, lai sabiedrība uzzina vairāk par to problēmu, kas ir Latvijā – par daudzajām patversmēm un dzīvniekiem, kas tajās dzīvo. Mūsu mērķis ir, lai tajā brīdī, kad cilvēks nolemj paņemt mājdzīvnieku, lai sākuma doma būtu, ka šo dzīvnieku varētu paņemt no patversmes,” stāsta 4Finance izpilddirektors Toms Jurjevs.

FOTO

Slokas patversme ir viena no 12, kas piedalās akcijā Ķepas meklē mājas.

Varbūt arī tu vari kādam kļūt par vislabāko saimnieku pasaulē. Vai arī vari ziedot suņu patversmei, zvanot pa tālr.: 90006388. Viens zvans – ziedojums 1,42 eiro apmērā.

VIDEO

0 komentāri

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas