VIDEO: izliekoties aizmidzis, kaķis cenšas izķeksēt vistiņu no saimnieka šķīvja

0 komentāri

Ja tev šķiet, ka kaķi nepakļaujas dresūrai tāpēc, ka viņi nav tik gudri kā suņi, rūgti maldies. Patiesībā kaķi ir vēl gudrāki – tieši tik gudri, lai šo viedumu izmantotu savā, nevis saimnieka labā!

Ja arī tavās mājās saimnieko kāds pūkainis, tad šī situācija tev noteikti jau ir pazīstama. Tūkstoš interneta lietotāju sirdis iekarojis kāds īpaši attapīgs kaķis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Izliekoties guļam, viņš it kā pavisam nejauši cenšas no saimnieka šķīvja izķeksēt vistiņu.

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas