VIDEO: internets izsmej meiteni, kurai uzbruka lācis

0 komentāri

Kāds interesants precedents noticis saistībā ar kādu video – meitene, spriežot pēc YouTube profila, vārdā Marija Melija, nopublicējusi video, kurā redzams plēsīgs melnais lācis, kurš pamazām demolē viņas kajaku, kas nozīmē – visticamāk, būs problēmas izkustēties no attiecīgās lokācijas vietas. Taču internets bija citās domās…

Noskatoties šo video, viss ir skaidrs – lācis kā jau plēsīgam dzīvniekam pienākas veic savu pienākumu un posta cilvēka lietas. To gan, visticamāk, izraisīja pati jaunkundze, jo pirms tam radībai sejā iepūta piparu gāzi. Taču ne jau par to “sacepās” internets, bet gan par viņas komentāriem visa video laikā, precīzāk, viņas kaitinošo balsi. Lai saprastu, par ko ir runa, sākumā noskaties turpmāk atrodamo video, bet pēc tam dodies uz YouTube vietni un palasi, ko cilvēki raksta zem šā materiāla!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

VIDEO

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas