VIDEO: interneta zvaigzne – suņuks ar izcilām vārtsarga dotībām

0 komentāri

Neticamu popularitāti interneta vidē iekarojis kāds suņuks, kurš ir tik apdāvināts, ka viņu varētu apskaust pat Bekhems, Mesi un Ronaldu.

Teju seši miljoni video skatījumu vien nepilnās četrās dienās – tieši tik populārs ir mazais cilvēka četrkājainais draugs, kurš iemantojis cilvēku sirdis visā pasaulē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Suns – lieliks vārstu sargs!” – vēsta apraksts pie video, kas liks tev izbrīnā ieplest acis.

FOTO

VIDEO

Dog being an excellent keeper!

Posted by Amazing Things in the World on piektdiena, 2015. gada 11. septembris

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas