VIDEO: gliemeža Džordža pārsteidzošā veiklība gliemežu ātrumsacīkšu pasaules čempionātā

0 komentāri

Nelielais Kongheimas ciems Anglijas austrumos jau 40 gadus ir mājvieta vienām no dīvainākajām sacīkstēm pasaules vēsturē.

Tas ir pasaules čempionāts gliemežiem. Šajās sacīkstēs noteikumi ir vienkārši – gliemeži tiek novietoti uz apļos sadalītas pamatnes. Kurš pirmais izlien ārpus mazākā apļa, šķērsojot sarkano līniju, tiek pasludināts par uzvarētāju. Šā gada sacīkstēs piedalījās 175 gliemeži. Līdz ar to sacensības notika vairākos raundos, lai atsijātu vājākos pretendentus. Finālā iekļuva tikai superzvaigznes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Finālistu vidū bija arī gliemezis Džordžs. Parastais dārza gliemis uzrādīja pārsteidzošu veiklību, no mazā apļa izlienot 2 minūtēs un 40 sekundēs. Džordžam vajadzēja būt vēl naskākam tikai par 20 sekundēm, lai labotu gliemeža Arčija pirms 20 gadiem uzstādīto pasaules rekordu šajā disciplīnā.

Taču Džordža saimnieks arī par šā gada čempiona sasniegumu ir sajūsmā.

Viņš uzskata, ka gliemezis ir lieliski pastrādājis. Visticamāk, gliemezis žilbinošo sniegumu rādījis pārtikas dēļ. Saimnieks Džordžu pirms tam pabarojis ar pašaudzētu salātu, un tas, visticamāk, rāpotājam devis nepieciešamo enerģijas uzrāvienu.

FOTO

VIDEO

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas