VIDEO: gepardēni dzimšanas dienā notiesā pa gaļas tortei

0 komentāri

Savu pirmo dzimšanas dienu grezni nosvinējuši četri gepardu mazuļi, kuri mīt Sandjego Zooloģiskajā dārzā ASV. Lai mazajiem nebūtu jākašķējas, zoodārza darbinieki katram pasniedza savu dzimšanas dienas torti.

Četri mazie gepardēni – puikas Wgasa un Refu un meitenītes Mahala un Pumzika – savu pirmo dzimšanas dienu pavadīja kopā ar savu mammu. Kā jau dzimšanas dienā pienākas, visi kopā notiesāja arī dzimšanas dienas kūku, kas bija gatavota no asinīm un sasaldētiem vistas buljona slāņiem. Visgardākais tika uzlikts kūkas augšgalā – tā bija jēlas maltās gaļas kūciņa ar simbolisku svecīti, kas arī tika izgatavota no gaļas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Mazie gepardēni pasaulē nāca pērnā gada 13. jūlijā safari parka gepardu centrā. Ģimenīte pārcēlās uz Sandjego Zooloģisko dārzu ASV, kad mazajiem bija četri mēneši.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas