Uzzini, kas turpmāk būs pirmais valsts suns!

0 komentāri

Jaunievēlētā Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa ģimenes mīlulis ir vācu aitu suns Rimini jeb, kā norādīts jaunā prezidenta Facebook profilā, pilnajā vārdā Ober vom Bad-Boll – Maija von der Fichtenspitze.

Citu mājdzīvnieku Vējoņa ģimenē nav.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kā noprotams, Rimini mamma ir Solo Rigoletto, bet brāļi un māsas nēsā šādus vārdus – Reina, Sers Fredis, Tabata un Tango.

Foto

Foto: Solvita Vēvere, Facebook.com

Foto: Solvita Vēvere, Facebook.com

Publiski pieejamā informācija liecina, ka arī iepriekšējiem Valsts prezidentiem bijuši dažādi mājdzīvnieki. Piemēram, līdz ar līdzšinējā Valsts prezidenta Andra Bērziņa ievēlēšanu par valsts pirmo mājdzīvnieku kļuva vācu aitu suns Fricis, kurš dzīvo Bērziņa lauku īpašumā.

Vairas Vīķes-Freibergas ģimenes mīlulis bija suns Fumis, savukārt Valda Zatlera ģimenes lolojumi bija trusis Lisis, kaķi Maksis un Čārlijs.
Jau ziņots, ka par Valsts prezidentu 3.jūnijā Saeima ievēlēja Zaļo un zemnieku savienības virzīto kandidātu Vējoni. Viņu ievēlēja piektajā balsojumā, kurā viņu atbalstīja 55 deputāti. Vējonis šajā balsošanas kārtā bija vienīgais kandidāts. Pret viņu nobalsoja 42 tautas kalpi. Viens balsošanas biļetens izrādījies nederīgs, bet viens parlamentārietis nav piedalījies balsojumā.

Vējonis būs piektais Valsts prezidents kopš Latvijas valsts neatkarības atjaunošanas un devītais kopš Latvijas valsts dibināšanas.

Foto: Solvita Vēvere, Facebook.com

Foto: Solvita Vēvere, Facebook.com

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas