Uzmanību, iespējams, mīlīgākais video pasaulē!

2 komentāri

Ak, šis internets, kas nekad nebeidz pārsteigt un pasaulei spēj parādīt lietas, kas pat pirms 10 gadiem vēl šķita pilnīgi neiedomājamas. Tagad cilvēkus pārsteigt ir daudz grūtāk, bet tomēr tas izdodas, turklāt ļoti veiksmīgi. Dzīvnieku draudzība vienmēr ir īpaša, un, ja vēl tā ir starp dažādām sugām, tad acis iepleš pat skeptiskākie.

Šajā video redzami divi galvenie varoņi – kaķēns un cūciņa, kas acīm redzami kļuvuši par labiem draugiem. Kaķēni un viņu izdarības joprojām ir modē!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Video

2 komentāri

TOP komentāri

 • Exrudā
  0

  Exrudā

  Бил такои маленький, розовый поросенок...ну а што виросло то виросло.

  12.06.2016 12:25

 • Biruta Dreimane ex.Surgunte
  0

  Biruta Dreimane ex.Surgunte

  ar to kleitiņu ir pārspīlēts , bet vienalga mīlīgi....un ļoti pozitīvi....

  25.05.2016 14:31

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas