Suņuki ķer viļņus sērfošanas festivālā

0 komentāri

Kā jau daudzkārt tas stāstīts, sērfot var ne tikai cilvēki, bet arī suņi. Sērfošanas festivāls Kvīnslendā, kurā piedalās gan dzīvnieki, gan viņu saimnieki, piesaistījis simtiem ziņkārīgu vērotāju.

Tērpušies speciāli piemērotos hidrotērpos un glābšanas vestēs, uz sērfošanas dēļiem līdzās saimniekiem redzami arī viņu četrkājainie draugi. Savdabīgās sacensības vērot ieradušies vairāki simti cilvēku.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Sērfošanas festivāls Austrālijas Kvīnslendas štatā ir vienīgais pasaulē, kurā starp dažādām citām disciplīnām ir atsevišķas sacensības tieši sērferiem – suņiem. Daži mīluļi redzami, balansējot sērfošanas dēļa priekšgalā kopā ar saimniekiem, kamēr citiem suņiem dēli izdodas novaldīt pašiem. Sacensību rīkotājs Pols Džarets atzīst, ka ”šī ir fantastiska pieredze gan suņiem, gan viņu saimniekiem. Šajā disciplīnā galvenais ir jautrība un izklaide, bet sacensību gars paliek otrajā plānā”.

”Es ļoti lepojos, ka viņš palika uz sērfošanas dēļa. Likās, ka leks nost, bet nē – uzticējās man tik ļoti, ka palika. Tas ļoti priecē!” savu suni slavē sacensību dalībniece Kerija Pitmana.

Sērfošanas festivāls Kvīnslendā kļuvis par tradīciju. Šogad tas norisinās 25. gadu pēc kārtas. Liela popularitāte ir vēl viena festivāla disciplīnai – senioru sacensībām. Tajās piedalās kungi un dāmas vecumā virs 70 gadiem. Šogad festivāls pulcējis rekordlielu ārvalstu dalībnieku skaitu – pārstāvjus no 20 dažādām pasaules valstīm.

Foto

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas