Suns grib rotaļāties ar kādā Latvijas krastā izpeldējušu roni

0 komentāri

Jā, tas noticis tepat pie mums, Latvijā! Suns vārdā Marko pastaigas laikā ar savu saimnieku kādā no mūsu pludmalēm “uzgājis” krastā izpeldējušu roni un gribējis vienkārši padraudzēties. Viņa jaunais draugs gan par to nebija īpašā sajūsmā.

Internetā ir daudz un dažādu video par to, kā savā starpā mīļi sadraudzējušies arī dažādu sugu un dzimšu pārstāvji, taču šis, par nelaimi (vai laimi?), nav tas gadījums. Kāds saimnieks vedis pastaigā savu suni vārdā Marko, kurš savukārt ar aso degunu atradis sev jaunu rotaļu biedru. Diemžēl šī draudzības uzsākšana beigusies ar fiasko, jo jūras dzīvnieks nebija īpaši pretimnākošs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

FOTO

Materiāls, kas ievietots Rolanda Kronberga YouTube kanālā, gan ir tikai 11 sekundes garš, jo, visticamāk, tieši pēc tik neilga brīža šī jaunā draudzība arī noslēdzās. Ak, nabaga Marko!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas