Suns ar diviem deguniem kļuvis par īstu zvaigzni

0 komentāri

Šis stāsts apliecina, ka ne tikai vispār pieņemtais var pretendēt uz mīlestību un īstu draudzību.

Stāsts ir par bezšķirnes suni vārdā Tobijs, kurš piedzimis ar… diviem deguniem. Dzīvnieku patversmē, kurā bija nonācis Tobijs, bija nolemts dzīvnieku iemidzināt, taču šis ir stāsts ar laimīgām beigām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kāds Kalifornijas iedzīvotājs Rejs, kurš ik pa laikam mēdz apmeklēt patversmi, lai izvestu pastaigā tajā mītošos dzīvniekus, ieraugot Tobiju sapratis, ka vēlas šo suni adoptēt. Kungs jau iepriekš no iemidzināšanas izglābis arī dīvainu čivavas šķirnes suni un pundurpinčeru ar piecām kājām. Jauniegūto draugu divdegunaino Tobiju viņš dēvē par sirsnīgāko un uzticamāko suni pasaulē.

Tobijs ne vien ieguvis mīlošus saimniekus, bet arī popularitāti, lai apskatītu, samīļotu un nofotografētos ar divu degunu īpašnieku, uz Kaliforniju brauc tūkstošiem interesentu no visas Amerikas un ne tikai.

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas