SMIEKLĪGI: zirgs ”izāzē” saimnieku, cenšoties iebāzt mēli viņam ausī

0 komentāri

Par jaunu interneta sensāciju kļuvis kāds īpaši asprātīgs zirgs, kurš ”pedikīra” laikā centās izjokot savu saimnieku.

Kamēr vīrietis cītīgi spodrināja sava bērīša pakavus, zirgs, garlaicības mākts, nolēma pavilkt uz zoba savu saimnieku. Izbāzis ārā mēli, viņš ar to sākumā kutināja saimnieka vaigu, bet vēlāk centās to arī iebāzt viņam ausī.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Sākotnēji vīrietis apjuka, nesaprotot, kas notiek, bet tad pamanīja zirga sāniski izbāzto mēli un centās no tās izvairīties.

FOTO

VIDEO

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas