Smieklīgi: dzīvnieki uzbrūk jaunajam modes kliedzienam – “droniem”!

1 komentārs

Ak, šie dzīvnieki! Iespējams, cilvēks dzīvo būtņu sugas pēta ilgāk nekā jebko citu, un joprojām daudz kam nespēj atrast izskaidrojumu, kāpēc tie rīkojas tieši tā un ne citādāk. Piemēram, aizstāvas no lidojošiem objektiem, kas nevēlas tiem nodarīt pāri!

Šajā video liberāli orientētais pasaulē zināmais portāls Digg.com apkopojis, šķiet, visus internetā pieejamos video, kuros dzīvnieki kaut kādu iemeslu dēļ uzbrūk ierīcei, kas pārņēmusi pasauli un attīstās jau pa stundām, nevis dienām vai mēnešiem. “Droni”, kas, visticamāk, citas dzīvās radības biedē ar savu dūcošo skaņu, šajā materiālā ir lielākie cietēji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

FOTO

Suņi, kaķi, šimpanzes un pat ķenguri – nevieni no tiem īsti nav mierā ar to, ka kaut kas lido to ciešā tuvumā un potenciāli var apdraudēt viņu drošību. Izrādās, ka arī no tā var sanākt smieklīgs video!

VIDEO

1 komentārs

TOP komentāri

  • Dodiet ceļu
    0

    Dodiet ceļu

    A kur video?

    30.09.2015 20:35

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas