Sliņķis tic, ka spēj lidot!

0 komentāri

Šis video gan ir vecs kā pasaule, bet pavisam noteikti uzlabos omu, ja šajā otrdienas rītā sanācis izkāpt no gultas ne ar to kāju.

Šis materiāls YouTube vietnē ievietots gandrīz pirms četriem gadiem, kopā savācot 12 miljonus skatījumu, taču tas nemaina to, ka spēs uzlabot omu pat skeptiskākajiem cilvēkiem. Kādā spāniski runājošā zemē garām braucošo uzmanību piesaistīja kāds sliņķis, kurš savā ierastajā tempā grasījās šķērsot ielu. Visticamāk, tas ir kāda dabas parka iemītnieks, jo cilvēks, kurš viņu pārnesa no vietas ielas malas uz otru, bija tērpies rezervāta darbiniekam līdzīgā kostīmā. Viss beidzās laimīgi, un dzīvnieks pat uz brīdi izbaudīja, kā tas ir – lidot!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas