Skaties, kā Tavs kaķis var kļūt par mirdzošu Ziemassvētku rotājumu!

1 komentārs

Tuvojas Ziemassvētki, un jau pavisam drīz būs laiks rotāt eglīti. Daudziem mājās pa rokai ir kaķis, varbūt pat divi, un, izrādās, ka to var izmantot kā lielisku Ziemassvētku eglītes rotājumu. Video uzskatāmi tiek demonstrēts, kā tiešā nozīmē iedegt kaķa acis ar elektrību.

Eksperimenta autors pievieno viena vada galu pie kaķa kreisās auss, bet otru – pie labās. Mirklī, kad abi vadi ir pievienoti kaķim, dzīvnieka acis iedegas koši dzeltenā krāsā, teju kā spuldzītes. Turklāt, ņemot vērā, kaķa acs formu, gaismas efekts ir līdzīgs kā kādam mītiskam dēmoniskam dzīvniekam, kas attēloti daudzās filmās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Turklāt eksperimenta gaitā rodas sajūta, ka kaķis saņemtu elektriskā lādiņa triecienu. Izskatās, ka kaķītis daudz labprātāk mazliet pagulētu, nevis piedalītos saimnieka dīvainajos eksperimentos.

Un atceries – ja neesi drošs, ko dari, nemēģini veikt šo eksperimentu mājās. Un varbūt, lai kaķis ložņā zem eglītes, bet par rotājumiem izvēlieties lapmpiņas, bumbuļus un sveces, nevis elektrokaķi:)!

1 komentārs

TOP komentāri

 • kaķene
  0

  kaķene

  Nu kāpēc tādas muļķības vispār jārāda?
  Ne jau visiem pietiks prāta to izvērtēt.
  Vismaz spriegumu minējuši būtu!
  Fui neapdomīgajam raksta ievietotājam!

  18.12.2014 17:20

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas