SKAISTI FOTO: kad lapsas nolemj apmesties uz dzīvi kāda fotogrāfa pagalmā

0 komentāri

”Pagājušajā ziemā trīs lapsas nolēma ierīkot savu rezidenci manas mājas pagalmā, un es neiebildu. Tā bija viena no aizraujošākajām pieredzēm, kādu jebkad esmu guvis dabā,” atzīst kanādiešu fotogrāfs Džons Vedžs.

Kanādai piederošā Prinča Edvarda sala, kurā dzīvo arī Džons, ir slavena ar skaistām, saules pielietām pludmalēm vasarā, bet izteikti bargiem saliem ziemā. Pērn gāzti jauni rekordi un sniega sega sasniedza pat 5,5 metrus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Lapsas pilsētvidē esot bieža parādība šajā Kanādas nostūrī. ”Un man paveicās – trīs šādas iemītnieces fotografēšanai visas ziemas garumā,” priecājas Džons. ”Tā vietā, lai no viņām iekasētu īres samaksu, devos ārā ar kameru rokās, lai stundu ik dienu uzņemtu šos foto.”

FOTO

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas