Skaistākie kaķi-medaļnieki pulcēsies Valmierā

0 komentāri

1. novembrī Valmieras Kultūras centrā notiks kaķu izstāde. Tajā būs apskatāmi Latvijas kaķu mīļotāju asociācijas Mooncat kaķi, kuri uzvarējuši starptautiskās kaķu izstādēs.

Izstādē, kas būs atvērta no plkst. 10.00 līdz 16.00, būs pārstāvētas tādas populāru kaķu šķirnes kā britu īsspalvainie, eksoti, burma, balinēzieši, turku angoras, Eiropas īsspalvainie, devonreksi, šinšilas, himalajas u. c., stāsta sabiedrisko attiecību vadītāja Līga Tarbuna. Tāpat izstādē piedalīsies arī vairāku retu kaķu šķirņu pārstāvji, piemēram, kuriļas bobteili, kuri tālajās Kuriļu salās vasarā mīl peldēties ūdenī, kas savukārt nav raksturīgi citām šķirnēm. Iegādājoties mājās šādu kaķi, regulāri jāļauj viņam “vannoties”. Latvijas kaķu mīļotāju asociācija skaidro, ka reto šķirņu kaķu uzturēšana mājās ir apgrūtinoša un specifiska, tādēļ tās Latvijā ir maz pieprasītas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Mūsu dzīves ritms ir tāds, ka pastāvīgi izjūtam stresu. Stress – tās ir spēcīgas, negatīvas emocijas. Kā mēs varam dzēst negatīvas emocijas? Ar pozitīvām! Kaķi nedod pienu un nesargā mājas, bet tie ir pastāvīgs pozitīvo emociju avots. Šķirnes kaķi tiek speciāli atlasīti selekcijai, lai viņu raksturs un izskats, dzīvojot ikdienā kopā ar cilvēkiem, radītu cilvēkos pozitīvas emocijas: prieku, maigumu, lepnumu. Ja mājās pastāvīgi nav šāda prieka avota – mīļa kaķa, tad nāciet uz kaķu izstādi! Lēni, nesteidzoties apskatiet katru kaķīti! Savas emocijas jūs uzreiz varat nesaprast bet, paskatoties uz citiem izstādes apmeklētājiem, jūs redzēsit smaidīgas, atmaigušas sejas,” stāsta asociācijas Mooncat pārstāvji.

Ieejas maksa: 3 eiro, bērniem, pensionāriem, kā arī Valmieras kultūras kartes īpašniekiem – 2 eiro. Biļetes izstādes dienā varēs iegādāties Valmieras Kultūras centra kasē.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas