KONKURSS NOSLĒDZIES! Šīs vasaras “mjaukākais” fotokonkurss

4 komentāri

Kaķis nenoliedzami ir viens no visnoslēpumainākajiem dzīvniekiem pasaulē – skaists, neatkarīgs, pašapzinīgs, lepns un līdz galam neizdibināms.

Pirms daudziem gadsimtiem Ēģiptē kaķus pielūdza kā dievus, un nav nekādu šaubu, ka šo faktu kaķi joprojām nav aizmirsuši. Katrs kaķis ir personība ar saviem uzskatiem par visu – arī par cilvēku, kas tam pieder.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kā jau karaliskai būtnei, kaķim patīk, ja viņu apbrīno – un, jo lielāks ir apjūsmotāju pulks, jo labāk! Ikviena kaķa saimnieka fotokrājumos ir momentuzņēmumi  ar savu mīluli. Šis ir īstais brīdis, lai ar šīm fotogrāfijām un kaķu sagādāto prieku dalītos ar portāla SKATIES.LV lasītajiem, jo tiek izsludināts kaķu fotokonkurss, kurā piedalīties aicinām ikvienu šo dzīvnieku saimnieku vai draugu.

Iemūžiniet savu mīluli smieklīgā situācijā – vai tā ir laiska atpūta, vai jautrs rotaļu brīdis, un līdz 15.jūlijam fotogrāfiju iesūtiet  mums, aizpildot konkursa formu. Uzvarētājs tiks noteikts SKATIES.LV lasītāju balsojumā. Balsot par minkām varēs līdz 15. jūlija plkst. 15:00. Divu novērtētāko foto autori saņems dāvanu kartes 25 eiro vērtībā no visasdavanas.lv. Uzvarētājus paziņosim 15. jūlija pēcpusdienā.

Konkurss ir noslēdzies, bet tas neliedz tev apskatīt foršos peļu junkurus!

Autorizējies ar savu Facebook vai Draugiem.lv profilu un nobalso par, tavuprāt, foršāko kaķu bildi! Autorizācijas pogas ir tieši zem bilžu iesūtīšanas anketas!

4 komentāri

TOP komentāri

  • Kristina Krastiņa
    +2

    Kristina Krastiņa

    Pati Tu esi miglaina ! Kārtējā persona ,kas bez darvas piliena garām nepaiet!

    13.07.2016 22:48

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas