Sirsnīgs VIDEO: lauvēns medī savu māmiņu. Neatlaidības netrūkst!

0 komentāri

Sociālās saziņas tīklus apceļojis kāds sirsnīgs video no zoodārza, kurā redzams, ka lauvēnam neatlaidības ir tikpat daudz, cik mātei pacietības.

Mazotnē pasaules izzināšana bieži vien notiek caur rotaļām. Līdzīgi ir arī dzīvnieku pasaulē. Arī kāds zoodārza lauvēns ceļā uz izpēti un izziņu vienam no vecākiem neļauj pagurt.

Sociālas saziņas tīkla Facebook lietotāji ar prieku dalās ar video, kurā lauvēns apliecina mednieka talantu jau mazotnē. Lai arī māmiņas asti neizdodas noķert, viņa sportisko neatlaidība varētu apskaut pat olimpieši.

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas