Sarkano pandu mazuļi pirmo reizi izrādās publikai

0 komentāri

Debiju plašākai sabiedrībai piedzīvojuši divi sarkano pandu mazuļi. Abu dzīvnieciņu parādīšanās priecējusi Bruklinas zoodārza apmeklētājus Ņujorkā.

Sarkano pandu mazuļi vēl nav ieguvuši savus vārdus, bet jau priecē zoodārza apmeklētājus, iepazīstot savas turpmākās mājas. Tās būs zoodārzā Bruklinā, taču rūpīgi veidotas, lai maksimāli atgādinātu to dabisko dzīves vidi Himalaju austrumu pakājē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Par spīti sugas nosaukumam un faktam, ka tās pārtiek no bambusiem, sarkanajām pandām nav saiknes ar slavenajām milzu pandām. Tomēr sarkanās pandas ir tikpat aizsargājams dzīvnieks. Tām vidēji dzimst tikai viens pēcnācējs gadā, un to izdzīvošanas izredzes ir apdraudētas. Pasaulē eksistē vien 10 tūkstoši šo dzīvnieku. Pēdējo 50 gadu laikā to skaits samazinājies par vismaz 40%.

FOTO:

VIDEO:

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas