Sacensībās noskaidro ātrāko čivavu

0 komentāri

Pasaulē mazākie suņi – čivavas – ir izcili skrējēji. Vismaz tā domā viņu saimnieki, kuri ASV Floridas štatā ik gadu rīko čivavu skriešanas sacensības.

ASV dienvidu pilsētā Vinterpārkā bija pulcējušies vairāk nekā 100 čivavas suņu īpašnieku, kuri savus mīluļus bija pieteikuši gadskārtējās skriešanas sacīkstēs. Daži no sacensību dalībniekiem bija ļoti pieredzējuši. Vecākajam čivavas sportistam bija jau 14 gadu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Čivavas suņu skriešanas sacensības tiek rīkotas labdarības vārdā. Skatītājiem par sacensību vērošanu nav jāpērk ieejas biļetes, taču čivavu saimnieki maksā dalības maksu, kas tiek ziedota suņu patversmēm.

Čivavas ir mazākā suņu šķirne pasaulē. Tā radusies Meksikā un nosaukta par godu vienam no Meksikas štatiem, kurā 1850. gadā šos miniatūros suņus atklāja rietumu pētnieki.

Čivavas skausta augstums svārstās vien no 15 līdz 23 centimetriem. Taču, par spīti savam niecīgajam augumam, čivavas var būt ļoti temperamentīgi un pat agresīvi. Čivavas audzināšanai jāpievērš liela uzmanība, jo šis suns var kļūt par neaprēķināmu sava saimnieka ”miesassargu”.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas