Runcis Krievijas veikalā mielojas ar delikatesēm

0 komentāri

Tev noteikti jāizlasa

Kāds ruds runcis kļuvis par Vladivostokas interneta slavenību. Lidostas darbiniekiem izdevies uzfilmēt, kā viņš naktī ielavījies lidostas veikala telpās un līdz sirds patikai mielojies ar zivs delikatesēm, uzņēmumam radot 900 eiro lielus zaudējumus.

Kaķa izvēle naksnīgajā zādzībā bijusi visnotaļ cienījama – viņš notiesājis kalmāru, vienu buti, nedaudz pagaršojis arī astoņkājus un citas delikateses. Veikala darbinieki nelūgto viesi nedzina prom, bet gan ķērās pie filmēšanas. Pēc negaidītā apciemojuma firmas īpašniekiem nācies visu produkciju izņemt no vitrīnas un veikt dezinfekciju.

Nav zināmi kaķa tālākie nolūki, bet zivju tirdzniecības uzņēmums par nodarīto zaudējumu cēlis pretenzijas pret paviljona īpašniekiem. Viņi savukārt sākuši veikt izmeklēšanu, kādā veidā rudais runcis spējis iekļūt paviljonā un it īpaši vitrīnā. Veikala vadība paziņojusi, ka rudais zaglis paviljonā vairāk nav manīts.

0 komentāri
Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Jaunais muzikālais šovs Mūsu labākās dziesmas un portāls Skaties.lv piedāvā tev piedalīties aizraujošā spēlē – Dziesmu puzlē! Tā ir aizraujoša spēle, kurā varēsi pārbaudīt, cik labi zini latviešu mūziku, un, ja veiksies, laimēt foršu balvu! Šoreiz tev jāatmin 3 grupas Opus Pro dziesmas. 

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas