Runcis Krievijas veikalā mielojas ar delikatesēm

0 komentāri

Kāds ruds runcis kļuvis par Vladivostokas interneta slavenību. Lidostas darbiniekiem izdevies uzfilmēt, kā viņš naktī ielavījies lidostas veikala telpās un līdz sirds patikai mielojies ar zivs delikatesēm, uzņēmumam radot 900 eiro lielus zaudējumus.

Kaķa izvēle naksnīgajā zādzībā bijusi visnotaļ cienījama – viņš notiesājis kalmāru, vienu buti, nedaudz pagaršojis arī astoņkājus un citas delikateses. Veikala darbinieki nelūgto viesi nedzina prom, bet gan ķērās pie filmēšanas. Pēc negaidītā apciemojuma firmas īpašniekiem nācies visu produkciju izņemt no vitrīnas un veikt dezinfekciju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Nav zināmi kaķa tālākie nolūki, bet zivju tirdzniecības uzņēmums par nodarīto zaudējumu cēlis pretenzijas pret paviljona īpašniekiem. Viņi savukārt sākuši veikt izmeklēšanu, kādā veidā rudais runcis spējis iekļūt paviljonā un it īpaši vitrīnā. Veikala vadība paziņojusi, ka rudais zaglis paviljonā vairāk nav manīts.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas