Rīgas zoodārza tīģerēni Tors un Odins kļuvuši nešpetni – dara pāri mammai

0 komentāri

LNT Brokastis viesojās Rīgas Zoodārzā, lai noskaidrotu, kā klājas slavenajiem tīģerēniem Toram un Odinam, kas piedzima pagājušā gada oktobrī.

Mazie tīģerēni nu jau ir izauguši par mazliet nebēdnīgiem tīģeru puikām – abi spēlējas un rotaļās cenšas iesaistīt arī savu mammu – tīģerieni Kristīni. Viņai gan bezjēdzīgā lēkāšana un kūleņošana dažbrīd nav pa prātam. Tāpēc līdz šim, ja abu puiku izdarības kļuva traucējošas, paslēpās tiem nepieejamā vietā. Taču nu abi tīģerēni ir kļuvuši gana veikli un tīģerienei dažreiz pat nākas mukt, lai nesajustu abu nebēdņu kodienus savā astē.

Vairāk par to, kā klājas abiem tīģerēniem, to mammai un tētim, un kādi nākotnes plāni sagatavoti abiem tīģerēniem, skaties video.

Video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas