Restorāna darbiniekus pārsteidz viesis no jūras pasaules

0 komentāri

Lielu pārsteigumu piedzīvojuši kāda Sandjego restorāna darbinieki, kad no rīta ierodoties darbavietā, viņi uzgājuši izsalkušu jūras lauvu.

Ierodoties darbā, jūras lauvas mazulis darbiniekus jau gaidījis, guļot pie viena no galdiņiem. Viņi steidzīgi sazvanījuši vietējo zoodārzu, lai nogādātu dzīvnieku drošībā. Nav zināms, kā jūras lauvu mazulis iekļuvis restorānā, taču viņš tur pavadījis visu nakti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Šī neesot neparasta situācija. Sandjego pilsētā ASV pēdējo nedēļu laikā bieži plosās vētras. Tāpēc jūras lauvas nereti iznāk krastā, lai sameklētu barību un siltāku vietu, kur pārlaist nakti.

Zoodārza darbinieki konstatējuši, ka jūras lauva ir ļoti novājējis. Nogādāts zoodārzā, mazulis kārtīgi aprūpēts un pabarots.

Foto

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas