Policisti savalda izbēgušu bizonu

0 komentāri

Neparasts notikums pārsteidzis policistus Teksasā. Laikā, kad likumsargi no rīta ieradās darbā, viņiem nebija ne jausmas, ka tiks uzdots savaldīt bizonu, kas brīvi skrien pa pilsētas ielām.

Šokējošais notikums gadījās policistiem Raundrokas pilsētā. Iedzīvotāji ziņoja, ka pa pilsētas ielām skrien sumbrs. Saukti arī par Amerikas bizonu, tie ir smagākie un lielākie sauszemes dzīvnieki rietumos. Smagākais reģistrētais tēviņš savvaļā ir svēris 1,27 tonnas, bet nebrīvē bizons var izaugt vēl lielāks. Lielākais bizons nebrīvē ir sasniedzis 1,724 tonnas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kad policija un dzīvnieku kontrole ieradās notikuma vietā, viņi pamanīja milzu dzīvnieku skrienam gar ielas malu. Neparasto skatu viņi nofilmēja un ievietoja sociālos tīklos, kur tas ir guvis milzu skatītāju interesi.

Policija sekoja bizonam, lai viņu novirzītu uz drošāku vietu, kur to vēlāk varētu sagūstīt. Milzu dzīvnieka īpašnieks vēlāk likumsargiem sacīja, ka sumbrs bija pārlēcis pār elektrisko žogu.

Vēlāk dzīvnieks tika veiksmīgi atdots tā īpašniekam un neviens šī skrējiena laikā necieta, pavēstīja Raundrokas policija.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas