Polārlāču mazulis sper pirmos soļus skatītāju priekšā

0 komentāri

Kolumbusas zooloģiskā dārza apmeklētājiem Ohaijo štatā ASV pirmo reizi dota iespēja aplūkot polārlāču meitenīti. Viņa ir pietiekami paaugusies, lai drīkstētu katru dienu doties spēlēties āra voljērā.

Kolumbusas zooloģiskā dārza apmeklētājiem nupat bijusi iespēja pirmo reizi ieraudzīt polārlāču mazuli Noru, kura piedzima pagājušā gada 6. novembrī.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Sākotnēji viņa svēra vien piecsimt gramu, tagad pieņēmusies svarā līdz 23 kilogramiem. Un, kā saka zoodārza darbinieki, polārlāču meitene attīstās ļoti labi. Apmeklētājus viņa iepriecināja, ar plunkšķi dodoties peldēt.

Par Noru rūpējas dzīvnieku kopēji, jo viņas māte par mazuli neizrāda nekādu interesi.

Kolumbusas zooloģiskais dārzs ir izpelnījies starptautisku atzinību par ieguldīto darbu, lai saglabātu un vairotu polārlāčus. Saskaņā ar zinātnieku aplēsēm, savvaļā dzīvo ne vairāk par 25 tūkstošiem šīs sugas lāču.

Tikmēr Nora turpinās iepriecināt apmeklētājus. Sekot līdzi tam, kā viņa aug, var katru dienu, jo mazajai lāču meitenei tagad tiek ļauts doties spēlēties ārpus voljēra vienu stundu dienā.

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas