Pieci likumi, kam piekritīs katrs kaķa saimnieks!

0 komentāri

Lai arī mums šķiet, ka kaķis ir mājdzīvnieks un tas dzīvo pie mums, domājams, daudzi šīs radības saimnieki piekritīs, ka teicienam “kaķis domā, ka jūs dzīvojat pie viņa, nevis otrādi” ir zināma taisnība. Lūk, pieci asprātīgi likumi, kas šo visu tikai apstiprina.

 

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Lūk, pavisam īsi pieci likumi, kas tiks atrādīts tādā kā dialoga veidā, kurus izvirza nevis saimnieks, bet gan pats kaķis. Ja jums mājās pašlaik ir kaķēns un pēc šī izlasīšanas tikai pasmiesieties, pie sevis nodomājot, ka jums jau nu gan tā nebūs, pajautājiet kādam savam draugam vai radiniekam, kuram mājās ir šis četrkājainais draugs, vai jūs neesat naivs? :)

  • Kaķiem aizliegts atrasties uz mēbelēm!;
  • Nu labi, drīkst vāļāties uz mēbelēm, bet uz virtuves letes gan nē!;
  • Labi, labi, drīkst uz virtuves letes, bet ne tad, kad gatavoju ēst! Sarunāts?;
  • (Nopušas) Nu labi… lai būtu arī tajos mirkļos, kad gatavoju ēst. Bet nekādas ņaudēšanas un gulēšanas uz sejas piecos no rīta par to, ka gribi ēst!;
  • Tiksi barots arī piecos no rīta!

FOTO

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas