Pēc 22 gadiem Dienvidkorejā atgriežas kāds rets dzīvnieks

0 komentāri

Dienvidkorejā milzu uzmanību izraisījušas pandas, kas pirms mēneša atvestas no Ķīnas. Pandu pārītis pēc pārciestās karantīnas šonedēļ pirmo reizi tikās ar apmeklētājiem.

Abas pandas – divus gadus vecā Ai Bao un trīs gadus vecais Li Bao, kas pirms nedaudz ilgāk kā mēneša svinīgā ceremonijā tika sagaidīti Seulas lidostā, šodien uzņēma pirmos viesus savās jaunajās mājās Dienvidkorejas lielākajā izklaides parkā – Samsung Everland.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Šīs ir pirmās pandas, kas nonākušas Dienvidkorejā pēdējo 22 gadu laikā, tāpēc izraisījušas milzīgu apmeklētāju interesi. Daudzi pandu ciemiņi arī paši bija pārģērbušies par pandām.

Pandas savvaļā ir sastopamas tikai dažās provincēs Ķīnā, un valsts jau kopš pagājušā gada 1950. gadiem laiku pa laikam atvēl tās citām valstīm kā labvēlības zīmi, ko pazīst arī kā tā dēvēto ”pandu diplomātiju”. Retie dzīvnieki Dienvidkorejai piešķirti uz 15 gadiem.

Savvaļā mājo vien nedaudz vairāk kā pusotrs tūkstotis pandu. To eksistence ir atkarīga no bambusa, kas veido 99% no pandu diētas.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas