Pasaules vecākais kaķis joprojām žiperīgs arī cienījamā vecumā

0 komentāri

Kordurojam Rīdam pieder ne vien pasaules Ginesa rekords, bet arī pašam savs Facebook.com profils ar 563 draugiem tajā. Kaķa gados Rīds ir jau 121 gadu vecs.

Tiesa gan, cilvēka gados Rīds ir nodzīvojis 26 gadus, tomēr tas ir krietni vairāk nekā jebkurš cits kaķis uz šīs planētas, vidējo kaķa mūžu pārspējot par veselu desmitgadi. To apliecina arī viņam piešķirtais pasaules vecākā kaķa tituls.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kaķa saimniece pieņēma Rīdu kā kaķēnu tālajā 1989. gadā, kad viņai bija vien seši gadiņi. Nu viņa bez šā kaķa nespēj iztēloties savu ikdienu.

FOTO

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas