Pasaules uzmanību izpelnās kaķenīte ar būtisku “defektu”

0 komentāri

Iepazīties, šī ir Stīvija – kaķu meitene, kura neskatoties uz nenovēršamo trūkumu, nav zaudējusi dzīvesprieku un piedzīvojumu garu!

Kaķenīte tika adoptēta no kādas patversme Īrijā pirms četriem gadiem. Jau tolaik viņa bija zaudējusi acu gaišumu, tomēr, neskatoties uz apstākļiem, viņa ir dzīvespriecīga un mīl doties garos pārgājienos kalnos. Saimnieks Patriks dāmu vada pavadā vai nes uz saviem pleciem. Abos gadījumos Stīvija izrādot dzīvo apliecinošu interesi par apkārtni.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Šā gada martā tandēmam plānots iekarot Īrijas augstāko kalnu Carrauntoohil. “Stīvija mani vienmēr iedvesmo, un mēs turpinām būt kopā viņas drosmes, neatlaidības un dzīves mīlestības dēļ,” norāda Patriks, kurš cita starpā audzina divus bērnus un gatavojas precēties.

I love this gal 😻

A photo posted by Patrick Corr (@mrpatrickcorr) on

Foto

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas