Pāris pārdod iedzīvi, lai radītu šos FOTO. Vai bija to vērts?

0 komentāri

Pasaules apceļotāju tandēms 14 mēnešu laikā apmeklējuši vairāk nekā 30 valstis, un katrā no tām fotografējuši… dzīvniekus.

”Pirms 14 mēnešiem mēs pametām savus darbus, pārdevām visu, kas mums bija, un nolēmām apceļot pasauli. Līdz šim esam bijuši 31 valstī, un ceļojuma laikā esam sastapuši vairākus īpaši draudzīgus dzīvniekus,” pieredzē dalās azartiskie pasaules apceļotāji Šanele Kartele un Stīvs Dirnbergers.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Mīlestība uz fotogrāfiju ceļotājus mudinājusi vaļsirdīgos uzņēmumos iemūžinot ceļā sastaptos dzīvniekus. Lai kadrs būtu izteiksmīgāks, izmantots platleņķa objektīvs. ”Ne visi dzīvnieki ir dzimuši, lai stātos kameras priekš, bet dažiem pozēšana īpaši padodas,” akcentē Šanele un Stīvs. Viņi arī norāda, ka neviens no dzīvniekiem ”fotosesiju” laikā nav cietis.

Rezultātu ar Šneles un Stīva laipnu atļauju skaties galerijā!

Foto

Vairāk ar ceļotāju piedzīvojumiem vari iepazīties Instagram.com/HowFarFromHome un howfarfromhome.com.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas